Otomotiv   •  İnşaat  •   Sigorta  •  Lastik  •  Kuaför •  iletişim       Ana Sayfa
 
flash

Otomotiv sektörüne 1970 li yıllarda servisçilikle giren Akpınar Otomotiv`in uzun yıllar hizmet verdiği, güven ve beğenisini kazandığı müşterilerine yine aynı sektör içersinde başka alanlarda da hizmet verme düşüncesi ve isteğiyle 2000 yılında lastik işine girmiştir.


2000-2004 yılları arasında Atatürk Oto Sanayi Sitesinde faaliyetlerini daha çok binek, 4x4, minibüs, kamyonet lastikleri konusunda satış ve servis hizmeti veren şirketimiz 2004 yılında büyüyen vizyonu doğrultusunda Maslakta bulunan yeni satış ve servis noktasına geçmiştir.


2004-2008 yılları arasında, gelişen araç teknolojisi ve buna paralel olarak gelişen lastik teknolojisine, şirketimizin farklı bir uzmanlık ve profesyonellik ile bakışı şirketimizi ultra yüksek performans ve 4x4lastiklerinde üstün hizmet noktası haline getirmiştir.


2008 yılında büyüyen satış hacmi, marka,ürün çeşitliliği ve uzmanlık gerektiren lastiklerin satışlarının artması, ithalat-ihracat faaliyetlerin başlaması şirketimizin faaliyet alanlarının genişlemesine ve adının Akpınar Otomotiv İç Ve Dış Ticaret A.Ş olarak değişimini zorunlu kılmıştır.


Bugün, Akpınar Otomotiv İç Ve Dış Ticaret A.Ş olarak faaliyet   gösteren şirketimiz her türlü ve her marka lastiğin yurtiçi ve yurtdışı satışını yapmakta, Maslakta bulunan modern servis noktasında binek ve 4x4 araçlara lastik ve diğer hızlı servis konularında "doğru araca, doğru lastik, doğru servis" anlayışı ile hizmet vermektedir.